یک گروه از وست پوینت فارغ التحصیلان اسلم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاسی نظامی ایالات متحده پیش از فارغ التحصیلی

ایالات متحده آکادمی نظامی وست پوینت Plebes و سلامت اعضای خانواده در طول Plebe پدر و مادر رژه در وست پوینت نیویورک, 7 مارس سال 2020 است.

متی Moeller | عکس ارتش ایالات متحده

WEST POINT, n. y. — در فوق العاده ای نامه ای به ارتش ایالات متحده آکادمی فارغ التحصیلی کلاس ائتلافی از چند صد وست پوینت فارغ التحصیلان ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاسی نظامی میان کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

این نامه می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به آدرس ارتش جدید دوم lieutenants در یک فرد در مراسم اقتباس اجتماعی-فاصله اقدامات با هدف جلوگیری از انتقال coronavirus. دانشجویان چپ آکادمی در تاریخ 6 مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید. تنها 1,113 فارغ التحصیل از سالمندان بازگشته اند به این آکادمی در روزهای اخیر به آماده شدن برای روز شنبه رویداد است که بسته به مهمانان.

“متاسفانه دولت را تهدید به استفاده از ارتش که در خدمت شما به عنوان یک سلاح علیه شهروندان آمریکایی درگیر شدن در این تظاهرات مشروع. بدتر رهبران نظامی که در زمان همان سوگند شما امروز شرکت کرده اند در سیاسی متهم حوادث” برخی از فارغ التحصیلان نوشت: در نامه ای ارسال شده در متوسط.

“سوگند گرفته توسط کسانی را انتخاب کنید که به خدمت در ارتش آمریکا است aspirational. ما متعهد به خدمات به هیچ پادشاه; هیچ دولت و هیچ حزب سیاسی; هیچ كرديد” گروه نوشت و افزود که آنها “نگران آن است که شخص فارغ التحصیلان خدمت در سطح ارشد, مکان عمومی, موقعیت عدم حمایت خود سوگند و تعهد خود را به وظیفه و افتخار کشور است.”

آخرین وحی می آید به عنوان سابق امنیت ملی رهبران انتقاد وزیر دفاع علامت Esper یک وست پوینت فارغ التحصیل و رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley دست زدن به ناآرامی های مدنی.

“ما از شما درخواست برای پیوستن به ما در کار به حق اشتباهات و به نگه داشتن هر یک از دیگر پاسخگو به آرمان ما القا آلما مادر و تأیید توسط هر یک از ما در فارغ التحصیلی” نوشت: بیش از 500 نفر از فارغ التحصیلان از شش دهه از فارغ التحصیلی کلاس “که جمعی خدمت در سراسر ده ریاست جمهوری دولت.”

در روز پنج شنبه Milley ملت بالاترین-رتبه بندی نظامی افسر عذرخواهی برای همراه مغلوب ساختن پیشی جستن به یک فرصت عکس در واشنگتن مقامات کلیسا پس از نقل مکان کرد و با خشونت معترضان از منطقه ای خارج از کاخ سفید است.

“من باید شده اند وجود دارد,” ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در یک ویدئو شروع به آدرس دانشگاه دفاع ملی. “حضور من در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی.”

پس از ژوئن 1 باغ گل رز گفتار تهمت های مطرح شده با یک کتاب مقدس خارج از سنت جان اسقفی کلیسا پس از معترضان به زور پاک از لافایت مربع سراسر از اجرایی عمارت.

قبل از عکس op تهمت متوقف کوتاه استناد به قیام عمل می کنند اما تهدید به اعزام فعال وظیفه نظامی ایالات متحده اگر متحده موفق به سرکوب تظاهرات. او سپس رفت به سنت جان با Milley وزیر دفاع علامت Esper و دیگر اعضای کابینه از جمله دادستان کل ویلیام Barr.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود در مقابل تاریخی سنت جان کلیسا برگزاری مقدس و مطرح برای عکس. او بعد از motioned به اعضای کابینه خود را برای ایستادن در کنار او برای تصاویر بیشتر.

یک هفته پیش Esper علنا شکست با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول پنتاگون در نشست خبری گفت: او را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام قانون — یک قانون است که اجازه می دهد رئیس جمهور به استفاده از فعال وظیفه نیروهای خود را برای پاسخ دادن به ناآرامی های مدنی ناشی از تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“من می گویند این نه فقط به عنوان وزیر دفاع بلکه به عنوان یک سرباز سابق و عضو سابق گارد ملی این گزینه را به استفاده از فعال وظیفه نیروهای در اجرای قانون نقش تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده از آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم شرایط. ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر” Esper گفت: ژوئن 3.

“من را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام, قانون,” او اضافه شده است.

ساعت بعد دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany داد ولرم حمایت از Esper وقتی پرسیده شد که در مورد نور روز بین تهمت و وزیر دفاع.

McEnany در پاسخ گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها “قدرت” را به حرکت به جلو با قیام کنند. “اگر او بخواهد به استفاده از آن او آن را انجام خواهد داد” او گفت: از اندازه گیری.

“همانطور که در حال حاضر وزیر Esper است که هنوز وزیر Esper و باید رئیس جمهور از دست دادن ایمان ما تمام خواهد شد یادگیری در مورد که در آینده” McEnany اضافه شده است.

در پاشنه از Esper نظرات تهمت نزدیک به اخراج رئیس پنتاگون بود اما صحبت از آن وال استریت ژورنال در گزارش روز شنبه با استناد به مقامات.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشورت با چندین مشاوران در مورد قصد خود را به آتش Esper او چهارمین وزیر دفاع با توجه به گزارش. رئیس جمهور تصمیم خود را بلافاصله آتش Esper پس از صحبت با خواص از جمله کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع وزیر امور خارجه مایک Pompeo و سنسور. تام پنبه R-ارک., و جیمز Inhofe R., Okla.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme