یک بسته بزرگراه و یک خط تیره دیوانه’ به e-commerce: در اینجا این است که چگونه یک نیوجرسی خیابان اصلی در حال آماده سازی برای بازگشایی

سامرویل تقسیم سنت معمولا شلوغ عابر پیاده خیابان تصویر از خیابان اصلی. در مقابل این تصویر نشانه ای برای سامرویل هفتگی کروز شب که “در وقفه با توجه به Covid-19.” ژوئن 9 سال 2020 است.

خواهد Feuer

Somerville, New Jersey برد افزایش جزر و مد در سال های اخیر است.

خیابان اصلی است که معمولا شلوغ, نقشه کشی, جمعیت هزار نفر از طریق بهار و تابستان با حوادث مانند سالانه نیوجرسی مرکزی جشنواره جاز و هفتگی کروز شب هنگامی که اتومبیل های کلاسیک خط خیابان.

در داخل مرزهای این شهر 2-مایل مربع حدود 12,000 نفر زندگی می کنند با بهره گیری از رونق تجاری و مسکونی توسعه است که در جذب جوان ساکنان و کسب و کار جدید برای فعال رفت و آمد شهر. وجود دارد یک فضای جمعی به, Somerset County, شهر, شهردار, Dennis سالیوان گفت که در تقابل کامل با فقط چند سال پیش زمانی که خالی عرض نقطه شهر اصلی شاهراه.

“پنج سال پیش آن را شهر ارواح” سالیوان گفت: نسبت دادن چرخش به عمومی و خصوصی سرمایه گذاری. “بسیاری از کسانی که بالای داستان آپارتمان کامل در حال حاضر که در آن آنها گرفتاری فقط چند سال پیش.”

جنس زنبق و سوسن فرانک مالک مشترک از روستای دم از اشاره به “گشت” از این شهر به عنوان “دلیل اینکه ما برداشت سامرویل” کمی بیش از یک سال پیش هنگامی که او و برادرش باز آبجوسازی. در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس و نیوجرسی پاسخ دقیق به آن را تهدید به اخلال شهر شکوفایی و کسب و کار افسار به آن است.

نیوجرسی را تحمل کرده است یکی از محدود کننده ترین پاسخ به این ویروس در کشور است. رژیم صهیونیستی. Phil مورفی اعلام کرد او را بلند stay-در-خانه جهت است که در محل قرار داده شد با 21 مارس است. اما بسیاری از کسب و کار بسته باقی خواهد ماند حداقل تا زمانی که دولت وارد مرحله بعدی آن از بازگشایی در روز دوشنبه.

کسب و کار تلقی غیر ضروری در حال حاضر با آن مواجه بیش از 12 هفته از بسته شدن و انتظار می رود هفته آینده کم درآمد به عنوان فروشگاه فقط بخشی از بازگشایی به پیروی اجتماعی فاصله مورد نیاز است. به عنوان نیوجرسی در نهایت هموار یک مسیر رو به جلو و صاحبان کسب و کار و مقامات محلی در حال خوشهچین درس از کشورهای دیگر که در حال حاضر بازگشایی در مورد چگونه به انجام این کار با خیال راحت در حالی که تعادل اقتصادی نیازهای جامعه است.

شب جمعه جمعیت هستند ‘همه رفته’

روستای دم در سامرویل, New Jersey, بسته شده در مارس 16. پس از آن بوده است بازمانده در takeout و تحویل سفارشات که حدود 10 درصد از معمول کسب و کار.

خواهد Feuer

“من اینجا هستم تا در شب جمعه و من از پنجره بیرون را نگاه در شش هفت ساعت که در آن خیابان ها خواهد بود پرتکاپو با افرادی که با بهره گیری از شب از مردمی که در یک شب تاریخ به خانواده ها فقط آمدن به بستنی و قدم زدن و نگاه کردن به ماشین های کلاسیک,” فرانک گفت. “که همه از بین رفته اند.”

در مه 29, فرانک ایستاده بود در خارج از کسب و کار خود را به عنوان یک sparser جمعیت بیش از حد معمول بیشتر با پوشیدن ماسک قدم پایین خیابان. جمعیت که فرانک گفته شده است به طور پیوسته در حال رشد در هفته های اخیر محدودتر در مقایسه با اعداد سامرویل معمولا تساوی در آن مشغول فصل بهار, اما آن را نشانه ای از امید برای فرانک که مشتریان ممکن است بازگشت برای تابستان.

فرانک گفت: او جشن سالگرد یک سال از او آبجوسازی افتتاحیه در ماه آوریل با کسب و کار خود را بسته بود و هزاران نفر دیگر در خیابان های اصلی در سراسر کشور.

سامرویل به گزارش 137 تایید موارد Covid-19 به عنوان جمعه و شش نفر فوت کرده اند این بیماری با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Somerset County است. اما نیوجرسی به ویژه بخش شمالی وزارت امور خارجه در نزدیکی شهر نیویورک را تحمل کرده است دوم بدترین شیوع کروناویروس در کشور با بیش از 166,166 مورد تأیید و حداقل 12,490 مرگ و میر ناشی از Covid-19 همانطور که از جمعه.

در حالی که برخی از کشورهای دیگر شروع به اجازه می دهد فضای باز ناهار خوری و خرده فروشان به بازگشایی با ظرفیت محدود یک ماه پیش نیوجرسی محدودیت هنوز هم تنها اجازه می دهد برای منظقه وانت در سطح ایالت. در اوایل ماه ژوئن مورفی اعلام کرد که دولت اجازه خواهد داد که فضای باز ناهار خوری و برای خرده فروشان برای بازگشایی با 50 درصد ظرفیت در دوشنبه حدود سه ماه بعد از فرانک بسته ایجاد کرد دم.

مشکل در خیابان اصلی

سامرویل خیابان اصلی در ژوئن 2. نشانه ای ارسال شده به لامپ پست از مرکز شهر سامرویل داد تبلیغ منظقه وانت و بایگانی اطلاعات.

مرکز شهر سامرویل داد

در دراز مدت اثرات اقتصادی coronavirus محدودیت نامشخص باقی می ماند. بسیار ناشناخته است در مورد این ویروس این بیماری از آن علل و چگونه آن را گسترش همه از آن می تواند تاثیر چگونه متحده سهولت محدودیت. در حالی که محققان در مطالعه ماهیت ویروس, اسکناس ها ستون برای کسب و کارهای کوچک مانند فرانک و تمدید تعلیق کسب و کار را تهدید می کند به ساسات اقتصاد محلی.

روستای دم شده است بازمانده از فروش takeout مواد غذایی و growlers آبجو پس از آن بسته شده در مارس 16, فرانک گفت:, و اضافه کرد که فروش پایین بیش از 90 ٪ در مقایسه با سال گذشته است. او گفت که او را به همکاری با تحویل مواد غذایی شرکت DoorDash کمک کرده است.

ما می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم که هر یک از ما و یا هر منطقه بدون توجه به جایی که شما در کشور در حال رفتن به بیرون آمدن از این وضعیت به طور کامل صدمه ندیده است.

ناتالی Pinero

مدیر اجرایی مرکز شهر سامرویل داد

او همچنین دریافت وام از دولت فدرال چک حفاظت از برنامه کمک خواهد کرد که به او آب و طوفان و پرداخت 40 کارکنان. اما او هنوز هیچ ایده زمانی که کسب و کار خود را ممکن است قادر به بازگشت به هر صورت ظاهر از عملیات عادی.

او شده است به دنبال در رستوران ها و eateries در مکان هایی مانند تگزاس و گرجستان که اجازه داده شده برای بازگشایی, او گفت:, و به دنبال راه های هوشمند برای کاهش خطر ابتلا به عفونت. روستای دم عظیم 17,000-مربع-دو طبقه فضا کمک خواهد کرد که با اجتماعی فاصله, او گفت:, اما یک چیزی که او دیده می شود از کشورهای دیگر است که فضای کلید برای بازگشایی.

ناتالی Pinero, مدیر اجرایی مرکز شهر سامرویل داد گفت: او هنوز مطمئن شوید که همه کسب و کار می تواند بسیار بیشتر از یک پایدار shutdown.

“ما می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم که هر یک از ما و یا هر منطقه بدون توجه به جایی که شما در کشور در حال رفتن به بیرون آمدن از این وضعیت به طور کامل صدمه ندیده,” او گفت:. “من فکر می کنم که وجود دارد یک نگرانی واقعی برای کسب و کار ما برای ما کسب و کارهای کوچک.”

DSA شده است در تلاش برای کمک به مغازه های محلی زنده ماندن وقفه و آماده شدن برای بازگشایی, اما, آن می تواند نگاه Pineiro گفت. برای استارت این سازمان کار کرده است با مغازه ها به وصله پینه کردن حضور خود را آنلاین.

‘داش دیوانه آنلاین

نشانه ارسال شده در سامرویل اصلی سنت در ژوئن 9, میسازد احتیاطی به منظور کاهش خطر گسترش Covid-19. نشانه های کسب و کار و چراغ های ترافیک در خیابان بگویید پیاده که ماسک مورد نیاز در مرکز شهر سامرویل.

خواهد Feuer

سازمان ابتکار سامرویل در صفحه اصلی یک وب سایت است که فراهم می کند راهنمایی های عمومی در مورد آن کسب و کار باز هستند را خارج و خدمات است. این اتفاق فقط شامل رستوران ها. برای مثال بهتر از این انجام آن را به خودتان کارگاه در خیابان اصلی آغاز شده است به ارائه “را-و-نگاهی به پروژه های صنایع دستی,” Pineiro گفت که در آن مشتریان انتخاب کنید تا لوازم از فروشگاه و می تونه به زندگی می کنند جریان دستورالعمل در مورد نحوه ساخت این پروژه است.

سامرویل انواع جدید و قدیمی کسب و کار بعضی ها که آنلاین شده اند از شروع و دیگران هستند که فقط در حال حاضر با تکیه به e-commerce, Pineiro گفت.

“بسیاری از این کسب و کارهای کوچک نه برای تجارت الکترونیکی و یا تنظیم نشده بود برای e-commerce, پس از آن یک خط تیره دیوانه یک بار این اتفاق افتاده است به مردم تا به سرعت” او گفت:. “هنوز هم وجود دارد برخی از افراد هستند که به طور کامل راه اندازی تجارت الکترونیکی.

اما فروش آنلاین تنها تا کنون به خصوص با توجه به بسیاری از سامرویل کسب و کار مانند کارول خلاق Chocolatez که به طور معمول میزبان منظم artisanal شکلات مذاقات طراحی شده برای یک فرد و اغلب جمعی تجربه Pineiro گفت. به هم بزنید برخی از هیجان در مورد خرید با خیال راحت دوباره سامرویل مقامات و مرکز شهر داد در حال دادخواست دولت نزدیک به خیابان اصلی یک دولت متعلق به, بزرگراه, به, ترافیک در حداقل چند روز در هر هفته.

یک موسیقیدان انجام در سال 2019 نیوجرسی مرکزی جشنواره جاز در سامرویل, New Jersey. جشنواره امسال که همیشه طول می کشد محل در سامرویل زنجان برای سپتامبر. 11 تا 13 و آن را هنوز به طور رسمی لغو شد.

مرکز شهر سامرویل داد

این شهر به امید شنیدن از دولت این هفته Pineiro گفت.

بسته شدن خیابان اصلی و مغازه های برخی از فضا خواهد بود امن ترین راه برای آوردن مشتریان به عقب و می تواند کمک به محافظت از کسب و کار در آینده اگر بخش می بیند افزایش موارد دوباره به عنوان برخی از ایالت ها که در میان اولین برای بازگشایی کرده اند.

بسته شدن خیابان ها برای ترافیک

“ما کسب و کار خرده فروشی را می توانید جداول محصولات به طوری که مردم می توانند احساس امنیت و فروشگاه در خارج از منزل به جای ازدحام در داخل خانه,” او گفت:. “و همان چیزی که با ما ناهار خوری.”

برخی از تحقیقات که تایید شده توسط کاخ سفید نشان داده است که ویروس نیست گسترش به راحتی در خارج از منزل و در نور مستقیم خورشید. شهرستانها فراتر از سامرویل و در سراسر کشور در حال حاضر در تلاش برای پیدا کردن فضای بیشتر برای رستوران ها و کسب و کار است که می تواند حرکت در خارج از منزل در طول تابستان است.

آن را به دور از ایده آل فصل تابستان برای کسب و کار Pineiro گفت.

“این قطعا آسیب رساندن به حرکت به چیزی مانند Covid اتفاق می افتد و واقعا ما را به عقب” Pineiro گفت. “شما در حال صحبت کردن در مورد مردم قرار داده است که خود را با خون و عرق و اشک و فداکاری های ساخته شده به بخشی از خیابان اصلی.”

سامرویل نه خجالتی از بستن خیابان به ترافیک به نفع خود پیاده. در سال 2012 این شهر سرمایه گذاری بیش از 400.000 دلار در تبدیل بخش خیابان عمود بر خیابان اصلی به یک عابر پیاده در خیابان. سالیوان گفت: این پروژه آغاز شد که به عنوان یک سال آزمایشی بوده و یک محرک, موفقیت, نقشه کشی مشتریان از سراسر منطقه به شهر کسب و کار.

سامرویل تقسیم سنت تصویر قبل از coronavirus همه گیر در یکی از شهر مضمون هفتگی جشنواره است. این جشن ها می توانید در قرعه کشی هزاران نفر در بهار و تابستان است. جامعه کسب و کار امیدوار به تکرار خیابان های عابر پیاده در خیابان اصلی برای احیای کسب و کار در حالی که جلوگیری از گسترش coronavirus.

مرکز شهر سامرویل داد

تهدید به سامرویل کسب و کار است که یک تهدید برای شهرداری بودجه مدارس محلی و اساسی خدمات عمومی سالیوان گفت. او اضافه کرد که هیچ شرکت و حضور در کنار هر یک از اطراف بزرگراه به طوری غیر منتظره ای بخش بزرگی از سامرویل مالیات بر درآمد می آید مستقیما از خیابان اصلی.

آن را خیلی زود برای تعیین اینکه آیا کاهش هزینه لازم خواهد بود, او گفت:, و اضافه کرد که زمان و بیشترین تاثیر مالیات دوره به پایان می رسد در ماه اوت است. او گفت: این قصبه دارای مازاد اما او مردد به آن ضربه بزنید مگر اینکه مطلقا لازم است و همان می رود برای قرض گرفتن پول.

“اگر من تا به حال یک کریستال کار من می تواند انجام این کار برای همیشه لطفا برای” او گفت:. “اما نمی آید با یک اسکریپت و آن نمی آید با یک Ouija هیئت مدیره. آن می آید با تعداد زیادی از برنامه ریزی و مقدار زیادی از اعتماد به نفس است که شما در حال ساخت تصمیم درست اما ما نمی دانیم تا زمانی که ما رفته ایم از طریق حداقل یکی دیگر از مالیات چرخه.”

‘بدتر از شنی’

ریک سنت پیر که متعلق به ذوق رستوران و بار, برای 24 سال گفت: بسته کردن خیابان اصلی فقط برای عبور و مرور خواهد یک راه طولانی در کمک به احیای کسب و کار و بازگرداندن اعتماد مصرف کننده در شهر. حداقل او گفت: آن را آزمایش آب های چگونه به انجام کسب و کار در حالی که این ویروس هنوز هم در گردش.

نوار در ذوق در مرکز شهر سامرویل, New Jersey در قبل از Covid بار. ریک سنت پیر که متعلق به رستوران برای 24 سال است که در حال حاضر مشغول نصب یک پلاستیک تقسیم بین متصدی بار و مراجعان’ صندلی.

مرکز شهر سامرویل داد

در ضمن با این حال او در حال آماده شدن برای بازگشایی با ظرفیت محدود و ایمنی تغییرات.

او سفارش ذوق مارک ماسک صورت و در صورت پلاستیک سپر برای محافظت بیشتر. پلاستیکی تقسیم خواهد جداگانه متصدی بار از مشتریان و او بدانند چگونه به نصب تقسیم بین جداول خواهد شد که مجموعه شش فوت از هم جدا کرد. اما لازم است تغییرات می تواند بسیار سنگین است که آن را حتی ارزش آن را برای بازگشایی, او اضافه شده است.

“سیاه و سفید و میز ناهار خوری, همه چیز در مورد فضای طبقه,” او گفت:. “با 25 ٪ و یا حتی 50 درصد ظرفیت محدود رستوران نمی خواهد بود قادر به ایجاد پول است. آنچه ما انجام می شود پرداخت کار ما پرداخت پول غذای ما پرداخت آب و برق و تلاش برای پرداخت آن بدهی است که ایجاد شده در ماه ژانویه ، فوریه و مارس و آوریل فقط به خاطر اینکه ما معوق پرداخت.”

او گفت که او مطمئن است که سامرویل گزاف گویی خواهد شد. رستوران خود جان سالم به در بحران مالی 2008 و طوفان شنی که تعطیل کردن آب و برق در شهر برای هفته. او اضافه کرد که او آموخته است که به تکیه بر جامعه و شبکه برای زنده ماندن بحران مانند آن, اما Covid-19 است مثل هیچ چیز او را قبل از دیده می شود و او هنوز مطمئن شوید که جوان کم تجربه صاحبان کسب و کار آن را.

“این است که بدتر از سندی, قطعا حداقل در ذهن من,” او گفت:. “این است که سطح های مختلف. ما هیچ کنترل بیش از این تهدید است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme