یک مورد برای ‘کروز’
اوت 6, 1979

من به اشتراک گذاری در همجنسگرا خشم گسترده نیویورک — خشم بیش از حد طولانی خفته — برابر قرن ها سوء استفاده از همجنسگرایان. که خشم در حال حاضر در جهت توقف فیلمبرداری از جرالد واکر رمان کروز توسط William Friedkin.

دو بحث اصلی پدید آمده اند برای متوقف کردن این فیلم. برای اولین بار است که آن را ممکن است به از بند باز کردن یک موج از خشونت علیه همجنسگرایان. دوم این است که غلظت آن در عناصر کروز چرم میله و sadomasochism ممکن است در نتیجه اعوجاج از همه همجنس گرایان با تمرکز بر روی یک بخش کوچک است.

افکار من در مورد خشونت و سانسور — مسائل درگیر در اینجا — در حال شکل صمیمی برخورد با هر یک از. به عنوان یک همجنسگرا, من را دیده اند “queerbashers” با زنجیر آماده به شلاق در cruising turfs; دیده اند چهره همجنسگرایان مارک با سرب لوله های با نفرت-pocked “راست” حمله; شنیده curdling لقب “خروس!” و همراه با سقوط شیشه ای; تجربه سرخوردگی از ناکامی در رسیدن پلیس به حرکت به ضرب و شتم مناطق آنها حمله تنها به دستگیری همجنسگرایان.

به عنوان یک نویسنده تجربه کردم سانسور بیش از حد. در سال گذشته در انگلستان یک ضد همجنسگرا گروه موثر ممنوع یک کتاب غیرداستانی توسط من با تهدید ناشران با یک دست کت و شلوار قبل از انتشار نتیجه تهدید آمیز کتابفروشان نه به حمل آن است. که کتاب این گروه ادعا را منحرف با ارائه همجنسگرایی در یک “مثبت” نور است.

من سوال نمی همجنسگرا خشم در نیویورک است. این تفاوت های ظریف خاص از این موضوع ممکن است پنهان انشعابات است که به اعتقاد من باید به کاوش بیشتر است. در حال حاضر این امر می تواند ساده و بی تکلف به انکار ویژه تاثیر فیلم. آن را نیز مخاطره آمیز به پیش بینی است که تاثیر; و آن را ممکن است خطرناک بر اساس چنین پیش بینی برای حرکت به باتلاق قبل از سانسور. سانسور همچنان به عنوان یک عامل مهم در سرکوب همجنسگرایان. برای سال های motion picture کد منع هر گونه درمان همجنس گرایی. نمایش از ژنه را به سازمان ملل متحد شعار d’amour و کنت خشم را Fireworks — پیشگامانه همجنسگرا فیلم ها — منجر به حمله تئاتر. تا زمانی که به تازگی عکاسی و کلامی ارائه همجنسگرایی بواسطه علل سانسور. مصادره همجنسگرا مجلات و کتاب بود و روال و زندان منجر شد. گور ویدال را در این شهر و ستون رد شد فضای تبلیغاتی. تنها در سال گذشته نیویورکر رد فضای تبلیغاتی به كشور همجنسگرا انتشار.

از کجا باید این خط در حال حاضر کشیده می شود و توسط چه کسی ؟ این است که ریشه های توهین آمیز برای نشان دادن خشونت علیه سیاه پوستان? هولوکاست علیه یهودیان ؟ باید تلویزیون اخبار کلیپ افشای جنایات جنگ — عوامل موثر در پایان دادن به جنگ ویتنام بود سانسور ؟ و اخبار از قتل و آدم ربایی? آنچه در مورد Looking for Mr. Goodbar و سخت هسته که هر دو حاوی ناخالص صحنه های از جنس مخالف خشونت ارائه شده حتی بیشتر حملات خود نمایی اخلاق و بلاعوض ضد همجنسگرا مفاهیم ؟ و Kubrick را A Clockwork Orange?

مسلم است که Friedkin نیات ممکن نجیب; اظهارات نسبت داده شده به او از سال برگشت صدا در بهترین حالت کهنه امروز. (یکی باید به اشاره است که فیلم خود را از مورت کرولی بازی پسران در گروه بسیار شجاعانه و دلسوز برای آن زمان است.) غیر قابل انکار, تولید کننده کروزجری Weintraub شده است vulgarly توهین آمیز نسبت به مسائل واقعی. اما می تواند یکی از تعیین یک اسکریپت یک فیلم پر معنی که آن هم به شکل توسط عناصر ضروری از عملکرد ویرایش و حتی موسیقی ؟ آن است که نه تنها کروز است که درگیر در اینجا: سابقه مجموعه با جلوگیری از تولید آن را رسیدن به تمام فیلم های دیگر — و ممکن است با گلوله کمانه دار زدن.

چه اثرات دراز مدت? هر گروه تقاضا برای دیدن یک اسکریپت در پیشرفت ؟ ممکن است همان استدلال تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل یک فیلم ساخته شده توسط همجنسگرایان و مخالف با دگرجنسگرایان? باید تعیین کنیم که بیان هنری محبوب می دانند. ممکن است ما نه سهوا تواند اطمینان که هیچ مدیر هیچ تولید کننده — و نه حتی همجنسگرا آنهایی که جرات خواهد کرد برای مقابله با همجنسگرایی بر روی صفحه نمایش در تمام ؟ آنیتا برایانت تلاش برای خاموش کردن صدای ما قبل از آن را می توان شناخته شده است آنچه که ما می گویند. ما صرف حضور در مدارس و او ادعا را منحرف و کودکان و حتی خشونت را بر روی آنها. او تفسیر تاثیر رفتار ما و prejudging شما آن را نقل مکان کرد به ممنوعیت آن.

Thomas Paine دیدم دام انتخاب سانسور: “او که خود را آزادی امن باید گارد حتی دشمن خود را از ظلم و ستم اگر او نقض این وظیفه او ایجاد یک سابقه است که رسیدن به خود.”

اگر این فیلم معلوم می شود نفرت انگیز, ممکن است ما به نوبه خود آن را به نفع ما روشن عناصر آن است حتی اگر distortedly در معرض? ممکن است ما اشاره می کنند که خشونت در برابر ما نتیجه سرکوب جنسی و دیگر فشارهای خارجی وارده بر ما — که درز دار مکان های نشان داده شده است کسانی هستند که ما شده اند هل به کسانی اجتماعی تنگی? ممکن است ما از آن استفاده نمی کنند به افشای بی تفاوتی به خشونت علیه همجنسگرایان و این واقعیت است که یکی از عمده خشونت چهره ما نهفته همجنسگرایی پلیس که ساقه ما و حتی تبدیل به “queerbashers”?

ممکن است ما نه بیشتر تشویق قدرتمند اما غیر متعهد همجنسگرا مدیران و تولیدکنندگان برای مقابله با Friedkin فیلم ادعا تحریف برخورد با ما خود را به جای واقعیت پنهان به آن دسته از مدیران و تولید کنندگان اغلب در موسیقی inanities و فیلم سرشار از وجدان اجتماعی نسبت به هر کس به جز همجنسگرایان ؟ در حال حاضر نگران موضوع خشونت نسبت به همجنسگرایان پرداخته کروز, اما, sensationalized درمان آن به نوبه خود ممکن است عملا ناشناخته دیگر از قربانیان که خشونت.

آن است که قرار گرفتن در معرض و نه پنهان کاری که قبل از حل یک مشکل. که چند سال به عقب کروز پارک در لس آنجلس بود ویران شده توسط یک موج “bashings” این بود رسانه ها سکوت و بی تفاوتی پلیس — نه قرار گرفتن در معرض — اجازه داده است که این حملات همچنان ادامه دارد شب پس از شب خونین تا قتل به ناچار رخ داده است.

دلیل دوم اتمام حجت در برابر فیلمبرداری از کروز — که آن را به ارائه یک دید منفی از همجنسگرا در جهان نیز نیاز به بررسی دقیق. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که حتی ضمنی انتقاد از همجنسگرا جهان ممکن است ساخته شده است که حاوی بیشتر انتقاد از جنس مخالف استبداد است. اما هنگامی که تاکید آن نادرست است به انکار است که بسیاری از همجنس گرایان ترجیح می دهم برخی از افراد همجنسگرا زندگی به پنهان باقی می ماند — به خصوص که از sadomasochism.

طبعا از نظر هار هوموفوبیا برخی از ما می خواهید به پنهان کردن همه است که احتمالا می تواند تعیین خواهد شد به عنوان “زشت” حتی وقتی که زشتی است که کاشته توسط جنس مخالف تعصب. نتیجه این است که ما اغلب تبدیل به تنها اقلیت قصد نشان دادن ما ستمگران چگونه شاد آنها را ساخته اند ما است. ما تاثیر می گذارد که با اصرار سرسختانه بر ارائه یک به اصطلاح “مثبت” تصویر — اغلب یک تعبیری برای جنس مخالف تقلید — حتی به نقطه انکار غنی سازی طیف از تجربه ما از جمله فراوان تمایلات جنسی که نیاز به هیچ عذرخواهی.

فراتر از فوری چارچوب آنچه کروز ممکن است یا نه ممکن است نشان می دهد برخی از سوالات باید پرسید. آیا ما اجازه می دهد هر فیلم دیگر به مقابله با برخی از این عناصر ما در حال اعتراض به در Friedkin ؟ یا ما باید طرد آنها را کاملا از اکتشاف? تنها از دگرجنسگرایان و یا حتی از خود ما? وجود خواهد داشت یک جهش تقاضا برای دیدن پیشرفت نگارخانه اثبات مقالات مجله و کتاب ؟

وجود دارد در واقع یک افزایش شیفتگی با sadomasochism و چرم به خصوص در ما تکثیر, موج, اتاق ؟ هستند, موج, اتاق تغییر الگوی همجنسگرا رفتار ، آیا کسانی که مکرر آنها شامل یک “freaky” بخش یا یک رشد جناح در همجنسگرا چشم انداز? و اگر آن اخلال در جناح آن نیاز به اکتشاف? برعکس اگر آن را “کوچک” می کند که حذف آن از اکتشاف?

و در نهایت چرا هر همجنسگرا فیلم و یا کتاب — بر خلاف یک علاقمند به جنس مخالف, فیلم و یا کتاب را به نمایندگی از ما در کل جهان هر و هر کس از ما هنگامی که ما بسیاری از متنوع و صداها?

ما همجنسگرایان نمی تواند بهبود دنیای ما برای خودمان و برای کسانی که به دنبال ما و بهبود آن است و وظیفه همه ما باید احساس — اگر ما ممنوعیت اکتشاف از مشکلات ما است. آنها نمی خواهد برود اگر ما پرتاب آنها را به پستو که از آن ما باید خودمان پدید آمده است. به همجنسگرا انرژی در حال حاضر آمیزش در نیویورک و جاهای دیگر در برابر ظلم و ستم بیش از حد طولانی شده منتشر نشده. در حال حاضر که ما همجنسگرایان را کشف روح Stonewall مسافرخانه در اعتراض به این قدرت باید مورد استفاده قرار گیرد به شدت. اما انتقادی. برای مبارزه هنوز هم به وضوح در یمن ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی