68 درصد از والدین نگران پرداخت پول برای کالج در میان Covid-19

به عنوان آمریکایی ها بیشتر از تجربه شوک اقتصادی با توجه به در حال انجام coronavirus وجود دارد در حال رشد ترس در میان برخی خانواده ها: چگونه آنها را پرداخت برای کالج.

تقریبا دو-سوم یا 68 درصد از والدین از دانش آموزان در حال حاضر می گویند آنها بیشتر نگران پرداخت پول برای فرزند خود کالج آموزش و پرورش در پی گیر با توجه به گزارش های کشف وام های دانشجویی. بررسی نظرسنجی از 1500 پدر و مادر از دانشگاه موظف نوجوانان در اوایل ماه مارس و دوباره در ماه مه.

“به شما به عنوان انتظار می رود این بیماری همه گیر است و قرار است در برخی از سویه در خانواده’ امور مالی” گفت: مانی چگس کشف معاون رئیس جمهور از وام های دانشجویی.

یک نظرسنجی جداگانه توسط NitroCollege.com از سالمندان دبیرستان ورود به دانشگاه در پاییز نیز نشان داد که 69 درصد از پدر و مادر و 55 درصد از دانش آموزان گفت: Covid-19 نهفته است در توانایی خود را به پرداخت هزینه برای مدرسه.

بیشتر از امور مالی شخصی:
دانش آموزان هنوز هم نمی دانم چه انتظار می رود در پاییز امسال
کالج دانش آموزان به دست از میلیاردها دلار کمک مالی
به عنوان کلاس های درس کالج حرکت آنلاین انتظار نداریم که یک تخفیف شهریه

“من هرگز دیده می شود دانش آموزان و والدین این اضطراب در این زمان از سال گفت:” اریک Greenberg رئیس جمهور گرینبرگ آموزشی گروه مستقر در نیویورک شرکت مشاوره. “ما بسیاری از خانواده ها صحبت کردن در مورد شروع در کالج های محلی و یا در دولت مدارس دولتی و یا گرفتن یک سال فاصله است.”

بیش از نیمی از پدر و مادر یا 53 درصد گفت: فرزند خود را بالاتر آموزش برنامه تغییر کرده با توجه به Covid-19 کشف نیز یافت می شود. ضرورت برخی از دانش آموزان را به حضور در یک مدرسه به خانه نزدیک تر تاخیر رفتن به کالج را انتخاب کنید و یا کمتر از گران قیمت و نه خصوصی ،

علاوه بر این خانواده ها نیاز به شیب به صرفه جویی و تکیه بر کمک های مالی بیشتر از قبل.

پنجاه و پنج درصد از پدر و مادر گفت: آنها نگران بودند فرزند خود را به اندازه کافی دریافت در بورسیه — 14% پرش از همان نظرسنجی در اوایل ماه مارس — و 54 درصد از پدر و مادر گفت: آنها نیاز به استفاده از پس انداز خود را به پرداخت هزینه برای فرزند خود کالج آموزش و پرورش از 47 درصد قبل از همه گیر.

در حال حاضر نزدیک به 40 درصد از والدین شنود گذاشته اند فرزند خود کالج صندوق برای کمک به پوشش هزینه های ناشی اقتصادی خرید اینترنتی از گیر با توجه به جداگانه بررسی توسط LendingTree. یکی دیگر از 15 درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که آنها لازم نیست که یک صندوق برای بچه های خود را در تمام.

به پل شکاف رو به رشد بین درآمد و هزینه شهریه وام دانشجویی توازن نیز احتمال افزایش بیشتر خانواده ها باید قرض گرفتن پول برای پوشش هزینه های کالج.

به طور معمول 7 در 10 سالمندان کالج فارغ التحصیل در بنگاه حدود 30 ، 000 $در هر وام گیرنده با توجه به داده ها از موسسه کالج دسترسی و موفقیت.

رفتن به جلو, یک سال 2020 دبیرستان فارغ التحصیل می تواند به صورت $37,200 در وام در تعقیب تحصیل در کالج و یا دانشگاه با توجه به NerdWallet و تحلیل داده ها از مرکز ملی آموزش و پرورش آمار.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme