3M همکاران با دانشگاه MIT محققان به توسعه ایالات متحده-حمایت سریع coronavirus آزمایش آنتی ژن

کوپر Neill | ایسنا

3M و محققان از موسسه تکنولوژی ماساچوست اعلام کرد: به منظور همکاری برای توسعه سریع coronavirus آزمایش آنتی ژن آنها می گویند خواهد بود به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده آمریکا

با موارد جدید Covid-19 صعودی در سراسر کشور و آزمون بزرگ تولید کنندگان و آزمایشگاه باید هشدار داد تاخیر در پردازش. ارائه سریع نتایج تست بسیار مهم برای ایالات متحده در پاسخ به اطمینان حاصل شود که افراد آلوده به سرعت می تواند جدا شده و در محلی بهداشت عمومی کارگران می توانید به طور بالقوه در معرض مردم در اوایل خود را با عفونت مقامات بهداشتی می گویند.

آنتی ژن آزمایش نسبتا جدید برای Covid-19. آنها کار توسط اسکن برای پروتئین ها است که می توان در یا داخل یک ویروس است. غذا و دارو به تبلیغ این آزمون به عنوان یک ابزار مهم برای مبارزه با این بیماری همه گیر از آنجا که آنها را می توان تولید شده به سرعت در هزینه های نسبتا پایین و تست بیماران در انواع تنظیمات.

3M و دانشگاه MIT تست دستگاه است که در مراحل اولیه توسعه را تابع “مانند یک تست حاملگی” 3M ارشد, مدیر فنی, کتی java code geeks گفت CNBC. از آن خواهد شد یک مقاله مبتنی بر نقطه از مراقبت های تست دستگاه است که کمک خواهد کرد که کاهش هزینه های این شرکت اعلام کرد.

اگر توسعه به خوبی می رود, java code geeks گفت: 3M است که به دنبال تولید حدود 1 میلیون دلار در هر روز اجازه می دهد به صورت مکرر و مقرون به صرفه تست تشخیصی.

دستگاه دریافت فاز یک تایید از موسسه ملی بهداشت و درمان سریع شتاب تشخیص Tech برنامه که همراه با 500.000 دلار در بودجه برای سرعت بخشیدن به توسعه java code geeks گفت.

“ما واقعا به دنبال به جلو به درک که آیا ما می توانیم یک کم هزینه بالا-دقت دستگاه قادر به تشخیص آنتی ژن” او گفت:. “تمرکز ما در حال حاضر واقعا درک است و نشان می دهد که ما یک دستگاهی است که دارای دقت است که ما دنبال آن هستید.”

3M شده است همکاری برای سال با MIT تیم که رهبری هدلی Sikes دانشیار در دانشکده مهندسی شیمی java code geeks گفت. دیدن تست کمبود میان همه گیر مشارکت چرخد و به توسعه موثر تست تشخیصی.

همکاری کمک خواهد کرد تا سطح شیب دار به تولید دستگاه های تست اگر و هنگامی که آنها به اثبات موثر و دریافت FDA مجوز Sikes گفت CNBC. به تازگی اعلام کرد با همکاری NIH فراهم می کند برخی از مالی و همچنین پشتیبانی فنی او اضافه شده و NIH برنامه کمک می کند تا به هماهنگی ملی پژوهش تلاش برای از بین بردن افزونگی.

“یکی از مشکلاتی که ما با داشتن این است که RNA آزمایش هایی که وجود دارد مردم آنها را, اما آنها به طور معمول آنها را تنها یک بار” Sikes گفت. “اما اگر شما قادر به انجام تست های بیشتر و گرفتن امتیاز بیشتر و سپس شما شانس بهتری برای گرفتن پاسخ درست است.”

تاکید عمده خواهد ساخت آزمون های قابل دسترس برای عموم, او گفت:, که بدان معنی است که ساخت آن مقرون به صرفه و تولید به اندازه کافی است که آنها را می توان به طور گسترده ای توزیع شده و روستایی و همچنین جوامع شهری در سراسر کشور است.

در حالی که به اصطلاح PCR آزمایش های تشخیصی به طور معمول دقیق ترین نوع غربالگری است که تشخیص زمان Covid-19 عفونت آنتی ژن تست می تواند پردازش خیلی بیشتر به سرعت در حال با توجه به FDA. اما آژانس می گوید: آنتی ژن تست به طور معمول کمتر حساس تر از تست PCR که بدان معنی است که آنها می تواند در نتیجه منفی کاذب که misdiagnose کسی که در واقع یک عفونت فعال.

FDA مجاز است دو آنتی ژن تست پس ممکن است 8. یکی از اولین اعطا اضطراری با استفاده از مجوز تولید شده توسط Quidel و دوم بود که مجاز برای استفاده در هفته گذشته تولید شده توسط Becton Dickinson. Becton دیکینسون گفت: آزمون آن اداره می شود در نقطه ای از مراقبت و تولید نتایج در عرض 15 دقیقه.

“بزرگترین چالش در شیوع شناسایی است که عفونی” Sikes گفت. “تلاش برای کشف کردن که مسری است و داشتن آنها را جدا. این واقعا چیزی است که ما نیاز داریم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر