10 سال عملکرد خزانه داری سقوط نزدیک به 0.52% پس از ثبت رکورد تولید ناخالص داخلی انقباض

سود اوراق قرضه در ادامه به پایین حرکت می کند در صبح روز جمعه پس از یک هفته که در آن فدرال رزرو تکراری یک حامی کاهش نرخ بهره و پیام برگزار می شود, نرخ و داده های جدید نشان داد که اقتصاد ایالات متحده کاهش در سرعت ثبت.

در حدود 2:00 p. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 0.5233% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین تر بود در 1.1764%.

ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی سقوط یک رکورد 32.9 درصد در سه ماهه دوم داده ها نشان داد پنج شنبه. این تعداد را به عنوان بد نیست به عنوان ترسید, اما, به عنوان اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز انتظار داشتند 34.7% کاهش است.

یک شبه برخی از بزرگترین سهام فن آوری — Facebook, آمازون, الفبا و اپل — گزارش سه ماهه نتایج است که ضرب و شتم انتظارات بالا به احتمال زیاد سوخت رسانی یک افزایش کوچک در بازار بورس برای یکشنبه.

در داده ها وجود دارد خواهید بود کشت و اعداد در 8:30 p. m. و از جمله درآمد و هزینه های مصرف کننده چهره است. وجود خواهد داشت شیکاگو PMIs در 9:45 p. m. و و شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده در 10 a. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر