بهترین دی وی دی های آموزشی کنکور که ❹ ماهه شما را به هدفتان میرسانند

دسته‌بندی نشده | No comments

به عنوان مثال در سال 97 از بین حدود 1 میلیون شرکت کننده در سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی فقط 3 نفر توانستند دینی را صد بزنند، 2 نفر در رشته تجربی، و 1 نفر در رشته ریاضی؛ از رشته انسانی هم کسی موفق به کسب درصد صد نشد و این در حالی است که تنها در رشته تجربی 34 نفر توانستند فیزیک را 100 بزنند و این یعنی یک درس عمومی بسیار سخت تر از درس تخصصی بوده و حتی رتبه یک کنکور تجربی هم این درس را 84 زد. اما بع سراغ نظر داوطلبان حرف آخر که با مشاور ارشد خانم فرزی کار کرده اند خواهیم رفت.عده زیادی از این دوستان که سال قبل با ما پیش رفتند توانستند جایگاه خوبی کسب کنند و به عنوان رتبه برتر حرف آخر به برنامه های تلویزیونی دعوت شوند که مصاحبه کامل با آنها و نظر رتبه های برتر حرف آخر را از لینکی که برایتان قرار داده ایم از همین سایت میتوانید مشاهده سایت حرف آخر کنید. پیشنهاد میکنم مقاله ی رتبه های برتر حرف اخر رو هم از همین سایت مطالعه کنید تا با روش موفقیت آنها آشنا بشید. چگونه مطالعه کنیم تا در کنکور موفق شویم ؟ انتظار زمین خوردن را داشته باشید ، انتظار ناراحتی و در کل روز های بدی را ممکن است تجربه کنید.

از نظر عده زیادی رسدن به درصد 100 در درس ادبیات شاید کار سختی باشد اما درصد بالای 50 به راحتی آب خوردن است که تصویر بالا که بر اساس پیک سنجش و توسط من شایان مامندی از مشاوران ارشد حرف آخر بررسی شده است اشتباه بودن این طرز فکر را ثابت میکند. در اگر به رشته دندن پزشکی علاقه دارید چنین آماری و همچنین رتبه لازم برای قبولی در دندان پزشکی را نیز از همین سایت میتوانید مطالعه کنید. یعنی ساعت مطالعه ام باید بالاتر میرفت نسبت به دیروز حتی اگر یک دقیقه بود. یعنی دلیل شکست شما چه چیزی بوده است؟ یعنی اینگونه نباشد که زیر کولر دراز کشیده باشید گوشی موبایل دم دستتان باشد و یک لحظه به فکر دانشگاه تهران بیفتید ! وقتی میتونم پزشکی قبول بشم یا مهندسی شریف چرا به پرستاری یا دانشگاه آزاد باید فکر کنم؟ از آن جا که این 3 داوطلب آخرین افراد قبول شده در فیزیوتراپی سراسری اند پس میانگین درصد های آن ها می تواند تقریباً حداقل درصد لازم برای قبولی باشد. در این مقاله می خواهیم با حداقل رتبه و درصد لازم برای قبولی در فیزیوتراپی و خود رشته فیزیوتراپی آشنا شویم و بنده رضا عباسی فر ، دانشجوی دنداپزشکی شما را تا پایان این مقاله همراهی خواهم کرد.

داروسازی و پزشکی ظرفیت خیلی پایین تری دارد ولی قبولی در آن نسبت به قبولی در این 3 رشته راحت تر است . اما در اینجا دو نکته بسیار مهم است ؛ اولین نکته تجربه از شکست است. نکته دوم که بسیار مهم است کم نیاوردن است. کم کم وارد بحث اصلی میشویم. طرز فکر افراد موفق دقیقا همین بلند پروازیه. بلند پرواز باشید در هر زمینه ای! دقیقا دیدگاه و طرز فکر افراد موفق در کنکور به همین شکل است که باعث رسیدن آن ها به موفقیت در کنکور میشود. وقتی آرزوی رسیدن به رتبه ی خوب یا رشته ی خوب را داریم مطمئن باشید میتوانیم به آن برسیم. باز هم میگویم وقتی هدف بزرگ باشد شکست عادی است اما مهمترین نکته تلاش مجدد و بلند شدن است. همیشه گفته ام که هیچ کدام از ما از بدو تولد مشتق گیری یا فرمول های حرکت شناسی را بلد نیستیم؛ ولی تلاش میکنیم و یاد میگیریم.

در ضمن اگر به دنبال بهترین روش های تست زنی برای کنکور هستید موسسه حرف آخر یک هدیه ویژه نیز؛ پکیج 5 روز با حرف آخر که برای تمامی دروس شما در قالب 30 ساعت روش هایی را آموزش خواهید دید که با استفاده از آن میتوانید به 40 تست قطعی کنکور مسلط شوید. یک دانش آموز خوب در مواجه شدن با رتبه های برتر اولین سؤالی که از آن ها میپرسد در مورد شکست هایشان است. بیایید تجزیه و تحلیل کنید و آنقدر روی آن کار کنید تا دوباره به خاطر همان موضوع شکست نخورید. اگر شکست خوردید ناراحت نباشید و به دنبال مشکل یابی باشید. پس اگر به دنبال پاسخ سؤال ” چگونه درس بخوانیم تا در کنکور موفق شویم ” هستید اولین مرحله یک مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور میباشد. اگر به دنبال بهترین منبع آموزشی هستید اما در انتخاب کردن دو دل هستید ریاضی نظام جدید رشته تجربی دیگر نگران نباشید. شما هم در این مرحله هدف خود را انتخاب میکنید ؛ بعد دانشگاهی که دوست دارید در آن تحصیل کنید. افرادی وجود دارند که نزدیک به پنج بار در کنکور شرکت کرده اند تا به هدف خود رسیده اند و باید از این افراد الگو بگیرید . همین یک نکته افرادی که هدف واقعی دارند را از افرادی که فقط ادعا آموزش پایه دوم ابتدایی دارند تفکیک میکند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کلیک کنید لطفا از صفحه ما بخواهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>