پکیج ریاضی جامع حرف اخر

دسته‌بندی نشده | No comments

از هر شخصی بپرسید مهمترین درس در زمینه تجربی چیست ، او بدون قید و شرط می گوید ، درس زیست شناسی !! اما چه بخواهید و چه نخواهید ، باید بدانید که در کنکور تجربی ، درسی وجود دارد که تأثیر بیشتری در زندگی دارد ، و آن همان درس ریاضی کنکور است. دوره صحیح نیمی از دوره زیست است ، اما به دلیل پاسخ نامطلوب داوطلبان به این دوره ، نوعی انحراف از استاندارد ایجاد شده است که تأثیر آن را بسیار افزایش داده است. در کنکور ، هر ساله ، حدود 40٪ از شرکت کنندگان در کنکور از نظر ریاضی منفی هستند ، اما در این میان افرادی مانند مهراد زارع وجود دارند که با داشتن یک ریاضی جامع ، فقط در 30 دقیقه می توانند به تمام دروس ریاضی سوالات پاسخ دهند. و رتبه 41 کنکور. بدست آوردن. در ادامه می توانید زیست حرف اخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

کل دروس کنکور را با پکیج 6040 در صد روز بخوانید

ممکن است برای شما غیرممکن و باورنکردنی باشد که آقای زارع به جای 47 دقیقه ، کل سوالات را فقط در 30 دقیقه پوشش داده باشد و پاسخ این سوال را می توانید در منبعی که برای مطالعه ریاضیات استفاده کرده ، بیابید. در مصاحبه ای با مهراد زارع ، دلیل سرعت و درصد او در ریاضیات پرسیده شد. آقای منتظری دلیل این امر را بیان کرد و اشاره کرد که همان آزمون ورودی سوالات توسط استاد منتظری در سایت حرف آخر برای وی حل شده است. بسیار آسان بوده است. بیشتر موفقیت های آقای زارع به پکیج 6040 حرف آخر و امتحانات این پکیج برمی گردد که در آن او بسیار سخت کار کرده است به طوری که هر ساله درصد بالایی از انطباق با کنکور سوالات را دارد و داوطلبان هر ساله به او کمک می کنند درصدهای بالا را بدست آورید.

محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه دریافت کنید

اما این موسسه در راستای عدالت آموزشی و به دلیل شرایط بد حاکم بر اقتصاد کشور تخفیف های مختلفی را در دوره های زمانی مختلف به داوطلبان ارائه می دهد تا بتوانند از محصولات این مجموعه استفاده کنند و هزینه کمتری پرداخت کنند و بعلاوه ، شرایط ویژه ای برای خرید داوطلب تنظیم شده است و حتی به داوطلبانی که در مشکلات مالی هستند کمک می کند. تخفیف های این مجموعه آموزشی در دو مرحله و درصد در نظر گرفته می شود و گاهی این تخفیف ها برای تعدادی از دوره ها و گاهی برای دوره های جامع پکیج یا دوره های جامع تک دوره ای پکیج در نظر گرفته می شود. برای دریافت این کدها و استفاده از این شرایط می توانید از طریق صفحه کد تخفیف حرف آخر اقدام کنید. یک خبر ویژه برای دوستانی که میخوان حرف آخری بشن، فروشگاه موسسه حرف اخر فقط به مدت محدودی دارای تخفیف های بسیار خوبی هستند پس فرصت رو از دست ندید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>