معرفی دانلود فیلم های مناسب برای خانواده توسط هیوا مووی

دسته‌بندی نشده | No comments

یکی از دغدغه های همیشگی افراد این است که چه فیلم هایی مناسب دیدن با اعضای خانواده می باشند؟ خانواده کوچک ترین جزء جامعه بوده و هر خانواده ای قطعا دارای نظام ها و هنجار ها و ارزش های مربوط به خود است و به همین دلیل هر فیلمی را نمی توان در چنین جمع هایی دید. البته جمله فیلم مناسب خانوادگی می تواند جنبه های مختلفی داشته باشد، مثلا چه فیلمی می تواند هم یک کودک خردسال خانواده را سرگرم و خشنود کند هم پدر خانواده و هم مادر خانواده را؟ به همین دلیل انتخاب فیلم مناسب خانوادگی یکی از چالش های پیش روی هر فردی می باشد و باید به صورت هوشمندانه دست به انتخاب این گونه فیلم های سینمایی بزند.

تعدادی از این فیلم های مناسب برای تماشا با اعضای خانواده را مشخص کند تا با خیال راحت آن ها را از وب سایت هیوا مووی دانلود کرده و دسته جمعی تماشا کنید. همچنین با وجود دانلود دوبله های فارسی موجود در وب سایت می تواند دست شما را برای انتخاب باز تر کند زیرا که کودکان زیر هفت سال شاید نتوانند زیرنویس های فارسی فیلم ها را متوجه شوند.

اخبار فیلم های جدید

کتاب جذاب جنگل!

لایو اکشن The Jungle Book قطعا یکی از بهترین انتخاب ها می تواند باشد. کتاب جنگل هم با مقدار آدرنالینی که به دلیل وجود صحنه های هیجان انگیزش به مخاطب تزریق می کند می تواند به یک انتخاب عالی برای تک تک اعضای خانواده باشد. داستان آن نیز در مورد پسر بچه ای است که داخل جنگل با حیوانات زندگی می کند.

معرفی دانلود فیلم های مناسب برای خانواده توسط هیوا مووی

معرفی دانلود فیلم های مناسب برای خانواده توسط هیوا مووی

پسرکی تنها در خانه

فیلم بعدی سری Home Alone یا تنها در خانه است که قطعا یکی از پرطرفدار ترین فیلم های تاریخ سینما به حساب می آید و اکثر ما ایرانی ها نیز با این فیلم خاطره داریم. ولی اگر هنوز این سری از فیلم ها را تماشا نکرده اید می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. داستان آن در مورد پسر بچه ای است که در خانواده ای با جمعیت زیاد زندگی می کند. یک روز اعضای خانواده تصمیم به مسافرت دسته جمعی می گیرند ولی پسربچه دعوا های لفظی با خانواده می کند و والدین اون نیز وی را در اتاق شیروانی خانه زندانی می کنند. او آرزو می کند که خانواده اش ناپدید شوند و این آرزوی او برآورده می شود ولی بعد متوجه می شود که دچار چه اشتباه بدی شده است. عده ای مرد قصد دارند که به خانه دستبرد بزنند و نمی دانند که در فرد هنوز یکی از اعضای خانه وجود دارد و …

شبی اسرار آمیز در موزه

سری فیلم های Night at the Museum یا شبی در موزه که نسخه اول آن در سال 2014 منتشر شد نیز می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. لحظات پر از هیجان قطعا می تواند تجربه ی لذت بخشی در کنار جمع خانواده باشد. داتسان آن نیز در مورد یک نگهبان موزه است که به نظرش شغل بسیار کسل کننده ای دارد. اما بعد ها معلوم می شود که به دلیل وجود یک شی جادویی شب ها اشیای موجود در موزه زنده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>