خرید فندک کادویی

خرید فندک کادو

شما هنگام تولد یک آقا چه هدیه ای می دهید ؟ . پیشنهاد ما خرید فندک کادویی است . چرا که علاوه بر زیبایی که دارد ، دریافت کننده نیز از هدیه گرفتن آن خوشحال خواهد شد . اما براستی دلیل اصلی علاقه آقایان به دریافت فندک ها به عنوان هدیه چیست ؟ چرا بسیاری مایل هستند که در روز تولد ، سالگرد ازدواج و یا دیگر مناسبت ها ، فندک ها را به عنوان کادو و هدیه دریافت کند ؟ برای پاسخ به این سوالات این مقاله را مطالعه کنید . ما میخواهیم نحوه خرید و سفارش یک فندک لوکس را به شما آموزش دهیم .

خرید فندک کادویی و هدیه 

راهنمای خرید فندک کادویی

شاید شما نیز مانند دیگران برای فندک کادویی خود را از سایت هایی مانند دیجی کالا خریداری کنید . اما همانطور که میدانید این فروشگاه با فروشنده هایی همکاری می کند که بسیاری از آن ها کالای غیر اصلی را به مردم می فروشند . برای اینکه فندک هدیه ای خوب و با کیفیت بخرید ، وارد سایت هایی مثل اینجا شوید . لکسی گیفت سال هاست که در زمینه فروش انواع هدیه های لوکس با قیمت ارزان تخصص دارد . علاوه بر آن تمامی Lighter و آتش روشن کن های آن دارای گارانتی شرکت Zippo می باشد .

 

نحوه تشخیص فندک هدیه اصلی از تقلبی

قطعا پیدا کردن مدل های فندک های بنزینی زیپو کار آسانی است . اما همانطور که میدانید کادوی خریداری شده حتما باید اصلی و اورجینال باشد . چرا که نمونه های فیک کیفیت لازم را ندارند . برای مثال چخماخ آن ها دچار مشکل می شوند و آتش روشن نمی کنند . یا حتی مخزن بنزین آن دچار مشکل می شوند . در نمونه هایی نیز دیده شده که فیتیله آن کیفیت لازم را نداشته . برای تشخیص نمونه های اصلی از فیک در هنگام خرید فندک کادویی باید به نکته های زیر توجه کنید .

  • روی بدنه آن نوشته ها به صورت برجسته هک شده باشند .
  • در سایت Zippo مدل فندک از طریق بارکد موجود باشد .
  • بنزین از محفظه فندک نشت نکند .
  • فیتیله آن سفت و خشک نباشد .
  • قیمت فندک هدیه بسیار ارزان نباشد .
  • مدل های گوناگون فندک کادویی

 

این نکته را نیز باید به شما یادآوری کنیم . که فندک هدیه فقط شامل مدل های زیپو و بنزینی نمی شوند . مدل های گوناگونی از فندک های چخماخی و یا اتمی وجود دارد . که بسیار هم زیبا هستند . قیمت خرید آن ها نیز ارزان است . و برای شخصی که می خواهد برای دوستان و یا آشنایان هدیه بخرد مناسب است . علاوه بر آن دارای گارانتی پس از فروش نیز می باشند . برخی از فروشندگان آن در حال حاضر عکس های دلخواه شما را روی این Lighter ها چاپ می کنند .

برای مثال می توانید تصویر شخصی که میخواهید برای آن این هدیه را بخرید را ارسال می کنید . و آن ها روی فندک انتخابی شما آن را هک می کنند . در صورتی که هنوز سوالی دارید آن را از ما بپرسید .

 

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر