تویوتا GR یاریس معرفی شد؛ فلفلی بسیار ریز اما خیلی تند

این ژاپنی 1030 کیلوگرمی در مدت زمان 5/11 ثانیه میتواند از حالت سکون به 100 کیلومتر برسد. یاریس ۲۰۱۷ به واسطهی پیشرانهی جدید خود در مدت زمان ۱۱ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت میرسد. مزدا2 که در دیگر کشورها با نام مزدا121 به فروش میرسد آمده تا پوزه همزاد گران قیمت خود را به خاک بمالد. این خودرو با موتور 4/1 لیتری توربودیزل نیز در دیگر کشورها در دسترس است. اما داستان به همین جا ختم نشد و این خودروی کوچک با قلبی5/1 لیتری که دارای توربو شارژ بوده و 150 اسببخار قدرت داشت نیز عرضه میشد. همچنین حجم موتور و قدرت آنها نیز به هیچوجه به قیمت بالایشان نمی آید.تویوتا یاریس در اوایل حضور خود به بازار قیمتی در حدود 28 میلیون تومان داشت اما روز به روز دچار افزایش قیمت شد و حالا کار به جایی رسیده که در حد و اندازه های خودروهای کلاس C قرار دارد.

مزدا2 برای اولین بار در سال 1996 راهی بازار شد و تولید نسل اول آن تا سال 2002 ادامه داشت. تویوتا vitz یا همان تویوتا یاریس خودمان که البته نامهای دیگری از جمله Vios دارد برای اولین بار در سال 1999 با موتورهای 1، 3/1 و 4/1 لیتری روانه بازار شد. واردکننده ای که اولین خودروی کلاس B را روانه بازار وارداتی ها کرد و با قیمتی عجیب به فروش رساند قیمتی که حالا دیگر خودروهای وارد شده به این کلاس را تحت تاثیر قرار داده و ارزان قیمت ترین ها در دنیا تبدیل به گران ترین ها در ایران شده اند. اما خودروی دیگر از کشور ژاپن از برندی معروف به تازگی پا به بازار خودرو در این کلاس گذاشته است. رینگ های 18 اینچی، نبود قاب در اطراف شیشه درها، دو خروجی اگزوز و باله عقب از دیگر عوامل فرق GR یاریس با مدل استاندارد هستند. البته باید یادآور شد که با تغییر زبان طراحی میتسوبیشی در میانههای تولید مدل میراژ، این خودرو یک بار دیگر در سال 2019 دستخوش تغییرات فاحشتر طراحی شد تا هماهنگی بیشتری با محصوات تولیدی وقت این برند داشته باشد. طراحی یاریس کمی عجیب است به همین دلیل ظاهر آن را نمیتوان کاملاً جذاب و یا فاقد جذابیت دانست.

اما از ظاهر یاریس عجیبتر طراحی کابین تويوتا ياريس سعر آن است. با این که خودروسازان همیشه تلاش می کنند هویت خود را حفظ کنند و این را در ظاهر خودرو نشان می دهند که به چشم مشتری می آید در عوض حتی رقبا هم برای کاهش هزینه و کاهش نیاز به تحقیق و توسعه، از فناوری های توسعه یافته رقبا استفاده می کنند. با توجه به این واقعیت که کابین در واقع با قفسه های چمدان ترکیب شده است ، مسافران ممکن است از بوی نامطبوع ناشی از صندوق عقب شکایت کنند ، اگر مواد غذایی خاص ، روغن موتور و غیره به طور مرتب به آنجا منتقل شوند. این خودرو از چهرهای لوکستر و کاملاً متفاوت با نمونه هاچبکش بهره میبرد به طوری که برخی از افراد را بر آن داشته تا اقدام به خرید این خودرو با چنین قیمتی کنند. تویوتا کابین یاریس کراس ادونچر را هم بدون تغییر رها نکرده و تودوزی سقفی مشکی رنگ، تریم مشکی پیانویی در داشبورد و چرم با دیزاینی متفاوت برای تودوزی صندلی ها استفاده کرده است. چرا که برخلاف تمامی خودروها صفحه نمایشگر کیلومتر و دیگر نشان دهنده های وسط کنسول میانی قرار دارند و پیش روی راننده فضایی کاملاً متفاوت و خاصی وجود دارد که البته عادت کردن به آن کمی زمان نیاز دارد.

سواری GLK فیسلیفت نسبت به مدل فبلی نرمتر است و از نظر راحتی سواری، به لطف بهرهگیری از کمک فنرهای ایرماتیک، یک سر و گردن بالاتر از بامو X3 قرار میگیرد. کیفیت سواری تویوتا یاریس برای خودرویی در این رنج قیمتی مطلوب ارزیابی میشود و نرمی و راحتی فراوانی را به سرنشینان خود هدیه میدهد که قطعا مورد توجه مصرفکنندگان شهری و خانوادههای کمجمعیت قرار خواهد گرفت. اما ابعاد کوچک آن همه چیز را مهیای یک مسافرت داخل شهری راحت کرده است به خصوص اینکه مصرف سوخت آن کم بوده و فرمان نرمی هم دارد و برای پارک کردن نیز به مشکل برنخواهید خورد. از جمله سیستمهای ایمنی استاندارد یاریس سدان نیز میتوان به سیستم کنترل پایداری دینامیک، سیستم کنترل کشش و سیستم پیشگیری از برخورد در سرعتهای پایین اشاره کرد. بررسی ها نشان می دهد که یاریس جدید به خاطر ظاهر، کیفیت، تجهیزات ایمنی و راحتی، عملکرد و کاربری مورد ستایش قرار گرفته است. یاریس توانسته از پس تست های تصادف موسسه ایمنی آمریکا سربلند بیرون بیاید و پنج ستاره کامل را دریافت کند.یاریس توانسته با قیمتی کم و صرفه اقتصادی سهم زیادی را در بازارهای جهانی داشته باشد.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme