هنگام گرفتن صورت از بهترین مراکز و اسپا ها ، می خواهید بدانید که چه روش های درمانی لکه های پوستی را برطرف می کند و حتی باعث از بین رفتن پوست شما می شود. این گزینه ها ممکن است بی پایان به نظر برسد و بسته به این که شما دارای شکستگی منظم یا روزاسه هستید ، بسته به این که فقط دو نمونه از آنها ذکر شده است ، متفاوت باشد.

وقتی می خواهید فراتر از داروهای خانگی باشید ، همیشه به دنبال یک متخصص باشید. برای تازه واردان در یک مرکز مراقبت از چهره ، ممکن است احساس کمبود کنیم. پس از سالها لیزرهای دردناک ، Tazorac و Accutane ، ممکن است بخواهیم درک بهتری از خدمات اساسی داشته باشیم. در کلینیک پوست Vanish ، از تجهیزات جدید و پیشرفته ای برای استفاده از آکنه و پیری پوست استفاده می شود.

لایه برداری پوست

کلینیک پوست آرمان
لایه برداری حرفه ای
لایه برداری پوست فرآیندی برای از بین بردن سلولهای مرده پوست است تا سلولهای جدید رشد کنند. قسمت اعظم سطح پوست ما با سلولهای مرده پوشیده شده است ، اما در بعضی موارد سلولها می توانند باعث رشد جوشهای سرسیاه و جوشها شوند.

شما می توانید نسخه های مراقبت از منزل از مواد منفجره را دریافت کنید. توصیه نمی کنیم از این موارد بطور منظم استفاده کنید. اینها معمولاً اسکراب هایی هستند که برای از بین بردن جوش های سرسیاه و روغن طراحی شده اند. خطر این است که هر فردی می تواند بیش از حد از لایه برداری استفاده کند. این می تواند به التهاب منجر شود یا پوست شما از از بین بردن سلولهای زیادی تحریک شود. اپیدرم تحریک شده نیز ایمنی شما را کاهش می دهد. بدترین حالت در صورت بیش از حد لایه برداری می تواند منجر به جای زخم شود. به همین دلیل نمی توانید فقط به یک راه حل خانگی اعتماد کنید.

دریافت لایه برداری از یک متخصص پوست ، یک روش ساده اما مطمئن برای کاهش التهاب است. معمولاً متخصص از پاک کننده ، ماسکی که آبرسانی می کند ، استفاده می کند و ماساژهایی را برای کاهش تنش صورت فراهم می کند. در موارد دیگر ، آنها از میکرودرمابراسیون یا لایه برداری های شیمیایی استفاده می کنند. در زیر به نوع خاصی از لایه برداری خواهیم پرداخت.

متخصصان همچنین می توانند از لایه برداری برای از بین بردن جوش های سرسیاه و سرهای سفید و همچنین پاک کردن منافذ شما استفاده کنند. معمولاً منافذ مسدود شده می تواند به شکستگی منجر شود. اگر می خواهید یک درمان شدیدتر باشد ، ما توصیه دیگری داریم.

پاکسازی عمیق منافذ
درمان پاکسازی عمیق منافذ
تمیز کردن عمق منافذ تمرکز روی از بین بردن همه کثیفی ها و لک های صورت شماست که شستن منظم صورت نمی تواند جزء کارهای روزمره ما باشد. این یک نوع خاص از لایه برداری است. ما این را برای اثربخشی و تمرکز بر کاهش آکنه دردناک دوست داریم.

پس از استفاده از یک پاک کننده شدید برای پاک کردن صورت ، اغلب متخصص زیبایی پوست آنزیمی را اعمال می کند. بعضی اوقات از پاپایا یا آناناس برای از بین بردن این خال خال استفاده می کنند و از آنزیم های طبیعی میوه برای ذوب سلول های مرده پوست استفاده می کنند. سپس یک ماسک احیا کننده و مرطوب کننده آبرسان دریافت می کنید.

درمان خود را از کلینیک پوستی Vanish بگیرید
در کلینیک پوستی Vanish ، همه متخصصان زیبایی پوست ما تصمیم به ارائه درمان های سفارشی برای پوست شما دارند. آنها بسیار ماهر هستند و می دانند چه نوع لایه برداری لازم است تا پوست شما از لکه ها و جوش های سر سیاه پاک شود.

برای تعیین مشاوره رایگان امروز به ما مراجعه کنید! ما بسیار خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم در رژیم صحیح و مناسب شروع به کار کنید. بگذارید منافذ شما را پاک کنیم ، و زیبایی درونی شما را به پیشگویی بیاوریم.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی