برای داشتن روکش کامپوزیت باید چه مراحلی را طی کرد؟

بسیاری از افراد بین انتخاب بلیچینگ و کامپوزیت می مانند. از دیگر نکات مهم برای رعایت بهداشت دهان و دندان استفاده از دهانشویه است که از تجکع باکتری و پلاک جلوگیری می کند. گاهی در دوران بارداری از بی حسی موضعی استفاده می شود. برخی افراد دارای بهم ریختگی دندانی شدید هستند که باید در ابتدا ارتودنسی انجام داده سپس اقدام به کامپوزیت دندان کنند. افرادی هستند که دارای برجستگی دندانی هستند. ایمپلنت دندان جلو یک روش درمانی دندانپزشکی زیبایی برای افرادی است که دندان جلوی خود را از دست داده اند.

از دست دادن دندان جلو ممکن است در اثر حادثه، به دلیل مراقبت نادرست از دندان ها یا به دلیل آسیب دیدن دندان باشد. در برخی موارد ممکن است کامپوزیت دندان سبب ایجاد حساسیت و التهاب در لثه بشود که باید برای بررسی این التهاب حتما به پیش دندانپزشک خود رفته و معاینات لازم انجام شود. در صورتی که می خواهید بعدا کامپوزیت های دندان خود را بعدا حذف کنید ، حتما قبل از انجام کامپوزیت با پزشک خود مشورت کنید.

پس از آن در صورتی که دندان ها عاری از هر گونه مشکل بود باید سطح دندان به صورت کامل برس شود. بهتر است پس از نوشیدن و خوردن مواد غذایی رنگ دانه دار دهان و دندان خود را بشوئید و مسواک بزنید. اولین معیاری که برای انتخاب رنگ وجود دارد نظر و سلیقه شما است.

در مورد این موضوع بستگی به پزشک وضعیت دندان های شما بستگی دارد. هرچند که به صورت دقیق نمیتوان گفت که این درمان تا چه مدت ماندگار است، ولی بسته به شرایط بالا دوام این درمان چیزی بین 5 تا 9 سال خواهد بود. در نهایت لثه باید به صورت فیزیولوزیک شست و شو داده شود تا مراحل درمان زیبایی به پایان برسد. بدین صورت که از یک رنگ برای پایه رزین کامپوزیت از یک رنگ برای لایه میانی و از یک رنگ درخشان و سفید برای لبه های دندان استفاده می کنند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد در مورد کامپوزیت دندان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme