اخذ کد اقتصادی برای کسب کار

اخذ کد اقتصادی شرکت

بعداز این که اشخاص فرایند اخذ کد اقتصادی را طی کردند , اداره کارها مالیاتی یک کد اقتصادی را بررسی می نماید تا آن اشخاص را در اداره شناسایی کرده و آنان‌را منصوب نماید . اخذ کد اقتصادی شماره اقتصادی برای اشخاصی که از قبیل کارت ویزیت , تجارت در مناقصه و مزایده کمپانی می نمایند , با موسسه ها مدنی قرارداد میگیرند , فاکتور صادر می نمایند و چه بسا اکانت بانکی گشوده می نمایند , اخذ کد اقتصادی ناخواسته است و شما مجبورید این عمل را انجام دهید . .

اخذ کد اقتصادی تعداد ارقام در کد اقتصادی 12 رقم است , مدام اولی عدد 4 است . در قبلی یکسری اختلال در سیستم مالیاتی مرزوبوم وجود داشت , اخذ کد اقتصادی  به این ترتیب یک سیستم جامع مالیاتی برای بهبود این موقعیت و گردآوری مالیات و انجام کار های اقتصادی ساخت شد در – واضح . روند اخذ کد اقتصادی 12 رقمی در ذیل آورده شده‌است که با تلاوت ادامه مقاله با آن‌ها آشنا خواهید شد .

 

اخذ کد اقتصادی شرکت تعاونی

پروسه و ورقه ها برای به دست آوردن کد 12 رقمی :

بروشور مرتبط با شماره اقتصادی را مرور و کامل شدن نمائید

فرم اقتصادی اقتصادی B را از دفتر کار ثبت سازمان میزان دارایی اخذ و مالامال نمائید

یک ورژن از اساسنامه و اطلاع رسانی تاسیس کمپانی

اسکن اوراق هویتی اعضای هیئت مدیره

اسکن اظهارنامه کمپانی ( کمپانی سهامی یگانه ) یا این که طومار کمپانی ( مسئولیت محدود )

پروانه بهره‌برداری اخذ کد اقتصادی یا این که پروانه تأسیس ( در صورت وجود )

نسخه برداری گواهی مالکیت محل کمپانی

پرداخت حق تمبر به مال عموم

اخذ کد اقتصادی بعد از کامل شدن سندها , مدارک می بایست با خصوصیات نام‌و‌نشان شخص به سازمان مالیات ارسال شود . هر پرونده مالیاتی حسابرسی دارااست , ب اخذ کد اقتصادی راین اساس شما بایستی سندها حسابرسی مالیاتی را بعد از تحویل بررسی نمایید . او بعداز تأیید و نام نویسی در دفتر کار , بعداز اخذ مدارک , رسید تحویل مدارک را صادر و تحویل می‌دهد . اخذ کد اقتصادی آن‌گاه ورقه ها و مدارک به خدمت ارزیابی و پیگیری تحویل داده می شود که آنان را به سازمان کل داده ها و سرویس ها مالیاتی و سازمان شماره های اقتصادی می فرستد و مقامات ذی‌ربط بعداز بررسی ورقه ها , اخذ کد اقتصادی کارت شماره اقتصادی را صادر می نمایند .

 

کد اقتصادی سازمان غذا و دارو

اخذ کد اقتصادی همین فرمان در خصوص کد افراد حقوقی هم صحت می نماید . بعد از فراهم شدن کارت . فرم داده ها افراد حقوقی لبریز می شود , اخذ کد اقتصادی  رئیس اجرایی یا این که نماینده قانونی آن را تنظیم و با مهر کمپانی مهر میزند . آنگاه سندها را به مقامات مالیاتی ارائه میدهد و فرآیند دیگر به عبارتی فرایند اخذ شماره اقتصادی از اشخاص است .

 

دریافت کد کاربری اختصاصی ایران خودرو

اخذ کد اقتصادی قابل ذکر است که‌این سطح بعداز اخذ کد 12 رقمی فوق انجام می شود و چهت نیل به تراز 45 می بایست پروسه ذیل را در سیستم طبق روال تحت طی فرمائید .

برای نام نویسی و اخذ کد اقتصادی , روند تحت بایستی صورت بپذیرد :

 

به وبسایت اداره مالیاتی به نشانی tax . gov . ir رجوع کنید

آیتم ( ثبت الکترونیکی شماره اقتصادی ( را از منوی سمت راست ورقه گزینش کرده و روی نوشته ( ورود ( کلیک نمائید

از مانیتور داده شده مورد ( System Pre – Registration System ( را گزینش نمایید

داده ها نخستین موردنیاز را در وبسایت وارد کرده و آنان را ذخیره نمایید

بعداز انجام فرایند فوق , اخذ کد اقتصادی در صورتی نشانی , کد پستی و داده ها خویش را به صدق وارد کرده باشید , بعداز یک روز اسم کاربری و سر عبور به شماره تلفنی که در سیستم وارد نموده اید ارسال می شود .

بعداز اخذ پیام نوشتاری فوق , بایستی پروسه 1 و 2 را مجدد تکرار کرده و تراز 7 را انجام دهید .

بعد از اتمام فرآیند 1 و 2 , در برگه گشوده بر روی نوشته سیستم ثبت شماره اقتصادی کلیک کرده اخذ کد اقتصادی و داده ها درخواستی را مطابق سندها رسمی و ثبتی لبریز و ذخیره فرمائید .

اخذ کد اقتصادی در‌این تراز ثبت کد اقتصادی به پایان رسیده و در صورت عدم وجود مشکلی در داده ها وارداتی , کد اقتصادی شما فعال می شود .

 

اخذ کد اقتصادی برای اطلاع از شرایط ثبت شماره اقتصادی خویش , هرچند روز یکبار پروسه 1 و 2 را انجام دهید و در برگه مورد ( ردیابی پرسرعت شرایط نام نویسی کد اقتصادی ( را تعیین کرده و اسم کاربری و سر ورود جدیدترین اخذ کد اقتصادی را وارد فرمائید حالت شماره اقتصادی شما و در صورتی‌که اخذ کد اقتصادی سیستم مشکلی را گزارش اعطا کرد , برای تصحیح

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر